خدمات ما

برنامه نویسی وب

با استفاده از تکنولوژی به روز در بالاترین سطح کیفی، وب سایت هایی موفق را ایجاد می کنیم . با یک تیم کامل از طراحان و برنامه نویسان که در حال کار بر روی راه کار های مختلف بر اساس نیاز مشتری هستند .

برنامه نویسی موبایل

با ساخت یک اپلیکیشن مناسب برای کسب و کارتان می‌توانید از محبوبیت و سهولت استفاده اپلیکیشن‌های موبایل کمال استفاده را ببرید و به مشتریان خود خدمات سریع و با کیفیتی را ارائه دهید.

طراحی و توسعه نرم افزارهای سازمانی

ما از ایده های شما در زمینه طراحی نرم افزار و برنامه نویسی سفارشی استقبال میکنیم . تجربه به ما آموخته است مهمترین عامل در پذیرفتن نرم افزار در یک سیستم سنتی کاربری آسان آن است .

سئو و بهینه سازی

ما کسب و کار شما را تحلیل می کنیم و تخصص های دیجیتالی خود را برای ارائه یک نقشه راه برای موفقیت به کار می بریم . به زبان ساده یعنی اینکه وب سایت شما را در دید موتورهای جستجو قرار می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

تمرکز تیم دیجیتال مارکتینگ آماردوب بر روی نتایج مثبت برای کسب و کار شما است ، ما مجموعه ای از روش ها را برای ترافیک مرتبط به سایت یا صفحات اجتماعی شما با تولید محتوای اصولی استفاده می کنیم.

تولید محتوا

ما ایده هایی را با خلاقیت اجرا می کنیم. وب سایت ها ، کمپین ها تبلیغاتی و ویدئوهای تبلیغاتی همگی یک داستان برای کسب و کار شما ایجاد می کنند تا نتایج سریع و قابل توجهی برای کسب و کار شما داشته باشند.

آماردوب خلاق است

اردلان داودی
مدیر عامل فناوری اطلاعات آماردوب

آماردوب ارائه دهنده راهکار های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار کوچک ، متوسط و بزرگ شما می باشد . تیم پشتیبانی آماردوب در تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی در کنار شما خواهد بود .

نمونه کارها

مشاور املاک کیان


www.kianshomal.ir

بهسا


www.behsatreatment.com


همه ما با اینترنت به هم متصلیم ، درست مثل سلول های عصبی درون مغزی غول پیکر

- استیون هاوکینگ -

درباره ما

فناوری اطلاعات آماردوب با تکیه بر دانش و تجربه ی تیم خود درحوزه فناوری اطلاعات به مجموعه هایی که تمایل به حضور حرفه ای و قدرتمند در این زمینه را دارند مشاوره و سرویس ارائه می کند. ما به کمک استراتژی های به روز و قدرتمند ، پیاده سازی زیر ساخت فناوری اطلاعات ( وب سایت ، اپلیکیشن موبایل ، دیجیتال مارکتینگ و ... ) را برای کسب و کارهای شما به عهده می گیریم.

تیم آماردوب تلاش می کند تا در زمینه تخصصی خود هر روز در مسیر رشد و بهتر شدن باشد و باور ما این است که داشتن دیدگاه بهترین شدن به عنوان یک هدف بدون طراحی یک استراتژی تنها یک آرزوست ، به همین منظور در تمامی پروژه های خود رضایت مندی مشتری ، اعتماد متقابل و شفافیت را سر لوحه فعالیت های خود قرار می دهیم تا با تمام دارایی خود که همان مشتریان ما هستند ، این مسیر را به درستی طی کنیم .

فناوری اطلاعات آماردوب ، مهندس یک کیفیت بی پایان

بلاگ

blog

نگاهی به سرویس جدید IGTV در اینستاگرام

چندی پیش زمزمه‌هایی از اینکه که اینستاگرام آماده ارائه سرویسی است که از طریق آن می‌توان ویدیو های طول...

blog

روانشناسی در بهبود طراحی سایت

استفاده از روانشناسی در بهبود طراحی سایت یکی از موثرترین روش ها برای کسب نتیجه مطلوب و مطابق با خو...

blog

طراحی سایت های اینترنتی و فواید این سایتها

یک سایت میتواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروش...

بیشتر

مشتریان ما

تماس با ما

011-43268557
0911-127-3476
آمل - خیابان امام رضا - رضوان 12 - پلاک 13